Prodlužování a zahušťování řas

Prodlužování a zahušťování řas

Prodlužování řas metodou aplikace řasa na řasu je v současné době největší novinkou a možností mít krásné, dlouhé, husté a přitom velmi přirozené řasy. Vysoce kvalitní řasy firmy Jane Beauty úplně změní Váš vzhled. Tyto řasy jsou silné a krásně natočené, naprosto bezpečné k pokožce, očím a kontaktním čočkám. Stejně jako přirozené řasy jsou odolné vůči vodě, teplu, bazénovému chlóru a pocení

Prodlužování řas firmou Jane Beauty bylo představeno v Americe v roce 2004 a od té doby doslova rozpoutalo bouři v „Průmyslu Krásy“. Řasy, jako hlavní produkt firmy, jsou syntetické, vysoce kvalitní, lehké, lesklé, speciálně vyráběné pro prodlužování řas. Jejich výroba podléhá přísné kontrole. Zatímco mnoho jiných společností používá ostříhané falešné řasy nebo vlasy (což svoji vahou zatěžuje přírodní řasy a vede i k jejich zlomení), řasy JB jsou RUČNĚ vyráběné a stále se monitoruje jejich pevnost, délka a tvar.

Všechny výrobky JB COSMETICS jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. K prodlužování řas se používá syntetický materiál monofil, který je lehký, flexibilní, nezpůsobuje alergie a nezatěžuje Vaše přirozené řasy. K lepení řas se používá medikální adhesivum, které nezpůsobuje podráždění. Syntetické řasy jsou nalepovány na jednotlivé přírodní řasy, nikoliv na kůži, proto nedochází ke kontaktu s očima.

Řasy rostou dále podle svého přirozeného cyklu i s nalepenou řasou. Jde o aplikaci „řasa na řasu“, spoj je neviditelný a konečný efekt je velmi přirozený.Jak dlouho Jane Beauty řasy vydrží?

Při správné aplikaci a správné péči klientky vydrží prodloužené řasy stejně dlouho jako přírodní řasa, tedy až pět týdnů. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní doplňování, aby řasy vypadaly stále plné.Lze použít řasenku?

Na JB prodloužené řasy lze použít specielní řasenku Volume-UP Coating Mascara (černá), která je vodou odstranitelná a může být použita denně (ovšem permanentní prodloužení a zahuštění řas již zvýraznění nepotřebuje, lze jí použít spíše k výraznějšímu líčení či slavnostním účelům, ale ani zde to není nutností, prodloužené řasy dělají tento efekt samy). Řasenka je vhodná jak pro prodloužené řasy, tak pro řasy bez prodloužení tj. řasy spodního víčka. Obsahuje přírodní a bylinkové extrakty a zároveň tužící složku, která řasy natočí vzhůru do ještě výraznější křivky. Tento vysoce kvalitní produkt Vám dodá jemný až hedvábný vzhled a přidá řasám na objemu, aniž by došlo k jejich poškození. Řasenka se nanáší na 2. polovinu prodloužených řas. K odstranění použijte jen teplou vodu. NIKDY nepoužívejte řasenku a odličovač na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejich odličování by mohlo dojít k odstranění lepidla z prodloužených řas a tím k odpadnutí řasy.

K ochraně prodloužené řasy před vlhkem, mastnotou, sluncem, aj. lze použít speciální Coating sealer – ochrannou řasenku (průhledná), která chrání řasy při styku s rizikovými faktory (např. při dovolené, v lázních, sauně, aj.). Coating dodává lesk, prodlužuje životnost řas a díky obsahu tužící složky, natočí řasy vzhůru do ještě výraznější křivky. Zpravidla se používá každé 2 – 3 dny, ale lze ho použít i denně. Coating se používá před nalíčením, omývá se večer teplou vodou.

Swarowski křišťál, barevné řasy

Na prodloužené řasy lze aplikovat kamínek v různých barvách k vytvoření třpytivého efektu. Řasy lze zároveň probarvit aplikací řas v jiné než základní černé barvě – vínová, tmavě růžová, světle růžová, žlutá, zelená, královská modř, fialová, višňová, hnědá.Aplikace

Aplikace nového setu (max. možný počet řas na řasy vhodné k aplikaci) trvá cca 2,5 – 3 hod, doplnění cca 1,5 hod. Během aplikace dostanete v ceně gelové podložky pod oči s obsahem kolagenu a arbutinu, které účinně chrání spodní řasy a víčko při prodlužování řas metodou řasa na řasu. Díky patentované technologii látky obsažené v gelových podložkách zároveň během procedury pečují o jemnou pokožku očního okolí a hydratují ji. Kolagen dodává elasticitu a bojuje proti výskytu vrásek, arbutin pokožku zjemňuje a rozjasňuje. V ceně je dále zahrnut kartáček k pročesávání řas, který si odnášíte s sebou.Doporučení

K aplikaci řas by klientka měla přijít zcela odlíčená (nejlépe večer i ráno před aplikací). K aplikaci je vhodné nemít kontaktní čočky.Produkty k péči poté:

 • Volume-up coating řasenka (černá) – viz. výše
 • Coating sealer (ochranná báze – průhledná) – viz. výše
 • Gelové polštářky pod oči (balení po 20 ks – 10 párů)
 • Polštářky jsou určeny k péči o pokožku kolem očí. Uklidňují a hydratují pokožku, zanechávají ji pevnou a krásnou. Snižují výskyt vrásek a otoků kolem očí. Jedná se o nedráždivý, neparfémovaný, hypoalergenní výrobek, který se aplikuje na 30 min. nebo přes noc.

 • Proteinový odstraňovač očního make-upu – odličovací tampóny (75 ks) či Primer – bezolejový odličovač (tekutý)
 • Oba výrobky slouží k odličování očního okolí a make-upu, aniž by došlo k poškození prodloužených řas.

 • LASHFOOD kondicionér na řasy
 • Tento 100% přírodní a hypoalergenní kondicionér je jedním z revoluční řady produktů vyvinutých pro růst delších, silnějších a tmavších vlastních řas. Veškeré uvedené produkty jsou vyrobené firmou JB COSMETICS v USA! Kondicionér proměňuje křehké a slabé řasy ve zdravé a silné. LASHFOOD používá pouze přírodní látky. Může být dokonce použit i na obočí. Je bezpečný i k prodlouženým řasám.

  Zásady, které je třeba po aplikaci dodržet, aby bylo možné dosáhnout maximálního efektu:

 • Po dobu 48 hodin zamezit očním partiím styku s vodou (vyhnout se bazénům, saunám či místům s vysokou vlhkostí a párou ve vzduchu 48 hodin po aplikaci).
 • 48 hodin po prodlužování řas nepoužívat odličovací přípravky.
 • Nemnout si oči.
 • Neaplikovat obyčejnou řasenku.
 • Při odličování nepoužívat mastné odličovače, ale pouze bezolejové odličovače. Není tedy možné použít odličovací ubrousky a je vhodné vyhýbat se pomůckám z vaty (zanechává nevzhledná vatová vlákna).
 • Pečlivě si česat řasy hřebínkem s kartáčkem (dostanete zdarma při první aplikaci).
 • Nepoužívat kleštičky na natáčení řas.


Ceník:

prodloužení a zahuštění řas metodou „řasa na řasu“ – NOVÝ SET (max. možný počet řas vhodných aplikaci) 1 500 Kč
doplnění metoda řasa na řasu 450 Kč
prodloužení a zahuštění řas wolume technikou 2 000 Kč
doplnění wolume technikou 500 Kč


Kontakt:

Ing. Kateřina Pecharová

Telefon: +420 603 575 008

Provozovna: Plácelova 1257, Hradec Králové

E-mail: pecharova.katerina@seznam.cz