Nehtová modeláž, manikúra, P-shine

Nehtová modeláž, manikúra, P-shine

Vaše ruce jsou mnohdy tím prvním, čeho si ostatní lidé všimnou při kontaktu s Vámi. Ruce jsou denně namáhané, často přicházejí do styku s vodou, mýdlem ale i jinými prostředky, které je vysušují. Ruce nejsou chráněné oblečením, působí na ně nejrůznější vnější škodlivé vlivy, proto vyžadují starostlivou a důkladnou péči. Dámská manikúra je již naprostou samozřejmostí. Pěstěné ruce už však nejsou jen výsadou žen, ale i části mužské populace. S pravidelnou péčí o ruce souvisí i upravené nehty.

Japonská manikúra P-shine je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty. Předností je dlouhodobý účinek a nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. P-shine zvyšuje pevnost nehtu, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Sada P-shine obsahuje komponenty vyrobené z čistých přírodních látek a jejich derivátů. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy. Nachází se v ní esenciální lipidy, které napomáhají k udržení přirozené vlhkosti nehtu. Na povrchu nehtu vznikne tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů = zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.

Gelová technologie (modeláž) je v současnosti nejmodernější a nejšetrnější technologií těchto systémů. Gelové nehty jsou pružné, dají se vymodelovat tenké, přirozené a jsou pro vlastní nehet částečně prodyšné. Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoli velikost a tvar nehtu. Zároveň lze použít dle přání zákazníka barevné gely, zdobení aj., aniž by došlo běžným používáním k poškození zdobení do další návštěvy. Použití kvalitních profesionálních materiálů bez kyselinových přísad zaručuje možnost dlouhodobého efektu a nošení bez vlivu na zdraví.

Ceník:

NEHTOVÁ MODELÁŽ A MANIKÚRA
nové gelové nehty včetně prodloužení 650 Kč
doplnění gelových nehtů 450 Kč
potažení přírodních nehtů gelem 450 Kč
úprava přírodních nehtů metodou P-Shine250 Kč


Kontakt:

Ing. Kateřina Pecharová

Telefon: +420 603 575 008

Provozovna: Plácelova 1257, Hradec Králové

E-mail: pecharova.katerina@seznam.cz